top of page
A beautiful sunrise landscape of Danongdafu Forest Park, birds eye view use the drone in m
BY OTU (1).png

Istranca Ormanları içinde Müstakil bir yaşam...

İMKANLAR

pool.png

HAVUZ

smart-home.png

AKILLI EV

park.png
parked-car.png

OTOPARK

SOSYAL ALAN

"Country Yaşam Tarzı"

Mimarisi ve iç tasarımıyla önce ruhunuzu sonra konforunuzu büyüleyecek GREEN by OTU Çukurpınar, Türkiye'de bugüne dek 1 Milyon metrekare gayrimenkul geliştirme projesi tamamlamış OTUPROJE projesi olup, mimarinin yeni vizyonuna öncülük ediyor. Her villanın kendine ait özel bahçesinin ve müstakil havuzunun bulunduğu projede “özel alanın” her anlamda özel kalmasını hedeflemiştir. Bununla birlikte bir kısmı Bleu Blanc Hotel markası ile işletilecek villalarda, 7/24 otel hizmeti alarak yaşayacaksınız.

1.png
2.png

"AYRICALIKLI YAŞAM"

Istranca Ormanları içinde bulunan Çukurpınar kasabasına ulaşılan projede, kuş cıvıltıları eşliğinde ayrıcalıklı ve huzurlu bir yaşam vadediyor. Doğanın sadeliğinden ilhamla dizayn edilen, Tiny House tarzındaki her villanın kendine ait özel bahçesinin alanının bulunduğu samimi bir atmosfere sahip GREEN by OTU Çukurpınar'da, yaşamınızı doğal güzellikler içerisinde telaşsızca, doğayla bütünleşerek ayrıcalıklı bir şekilde geçireceksiniz. 7/24 kesintisiz otel hizmeti ve sosyal tesisi ile kendinize ait bahçenizde rahatça keyifli zamanlar sizleri bekliyor.

"KALİTELİ ÜRÜNLER"

GREEN by OTU Çukurpınar'da, dünyaca ünlü markalarınürünlerinin kullanıldığı mutfak ve banyolarda doğal yaşamhavasını yaşarken, biryandan da lüks yaşamın tadınavaracaksınız. Bir çok opsiyonu da satış esnasında villanızaeklemeniz için size sunuyor olacağız.

5.png
C2403AF4-9D0A-4C93-8F22-BF8D066B8CA0.PNG

Çukurpınar - Armağan Köyü yolu üzeri, Merkez, KIRKLARELİ

+90 850 850 0 688

  • Whatsapp
  • Instagram
ÇUKURPINAR.png

Proje Katalogunu incelemek için PDF dosyasına tıklayın.

TALEP FORMU

En kısa sürede iletişime geçeceğiz!

bottom of page