top of page
Wooden Fence and Countryside Road in Bosaca Village on Durmitor Mountain in Montenegro.jpg
BY OTU (1).png

Karadeniz'in harika iklimi altında Müstakil bir yaşam...

İMKANLAR

pool.png

HAVUZ

smart-home.png

AKILLI EV

park.png
parked-car.png

OTOPARK

SOSYAL ALAN

"Country Yaşam Tarzı"

Mimarisi ve iç tasarımıyla önce ruhunuzu sonra konforunuzu büyüleyecek GREEN by OTU Çavuşoğlu, Türkiye'de bugüne dek 1 Milyon metrekare gayrimenkul geliştirme projesi tamamlamış OTUPROJE projesi olup, mimarinin yeni vizyonuna öncülük ediyor. Her villanın kendine ait özel bahçesinin ve müstakil havuzunun bulunduğu projede “özel alanın” her anlamda özel kalmasını hedeflemiştir. Bununla birlikte bir kısmı Bleu Blanc Hotel markası ile işletilecek villalarda, 7/24 otel hizmeti alarak yaşayacaksınız.

1.png
6.png

"AYRICALIKLI YAŞAM"

Akmeşe'de at çiftlikleri içinden geçilerek Çavuşoğlu kasabasına ulaşılan projede, kuş cıvıltıları eşliğinde ayrıcalıklı ve huzurlu bir yaşam vadediyor. Doğanın sadeliğinden ilhamla dizayn edilen, Country tarzındaki her villanın kendine ait özel bahçesinin ve barbekü alanının bulunduğu samimi bir atmosfere sahip GREEN by OTU Çavuşoğlu'nda, yaşamınızı doğal güzellikler içerisinde telaşsızca, doğayla bütünleşerek ayrıcalıklı bir şekilde geçireceksiniz. 7/24 kesintisiz otel hizmeti ve özel havuzunuz ile kendinize ait bahçenizde rahatça keyifli zamanlar sizleri bekliyor.

"KALİTELİ ÜRÜNLER"

GREEN by OTU Çavuşoğlu'nda, dünyaca ünlü markaların ürünlerinin kullanıldığı mutfak ve banyolarda doğal yaşam havasını yaşarken, biryandan da lüks yaşamın tadınavaracaksınız. Bir çok opsiyonu da satış esnasında villanıza eklemeniz için size sunuyor olacağız.

8.png
C2403AF4-9D0A-4C93-8F22-BF8D066B8CA0.PNG

Kartepe Yolu Üzeri, Çavuşoğlu Köyü, Akmeşe, İzmit, KOCAELİ

+90 850 850 0 688

  • Whatsapp
  • Instagram
ÇAVUŞOĞLU.png

Proje Katalogunu incelemek için PDF dosyasına tıklayın.

TALEP FORMU

En kısa sürede iletişime geçeceğiz!

bottom of page